makeup lessons

Na co dzień spotykam się z wieloma kobietami, które mimo natłoku informacji z prasy czy internetu wciąż niepewnie czują się w kwestii makijażu. Często wiele z nich wydaje spore sumy pieniędzy na luksusowe kosmetyki mając nadzieję, że lepszy kosmetyk ułatwi wykonanie perfekcyjnego makijażu. Z mojego doświadczenia wynika jednak, że nawet najdroższy cień samoistnie nie wyczaruje idealnego smokey a najlepszy eyeliner nie namaluje bez naszego udziału pięknej kreski. Do tego potrzebne jest szczypta wiedzy i trochę ćwiczeń, najlepiej pod okiem kogoś bardziej doświadczonego:) Z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i profesjonalnym doświadczeniem przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej atmosfery.

Zapraszam na:

  • indywidualne 2-godzinne konsultacje z zakresu makijażu dziennego dopasowanego do Twojego typu urody wraz z nauką konturowania dopasowanego do Twojego kształtu twarzy  cena: 400 zł
  • 4-godzinne warsztaty „Mój makijaż” obejmujące zagadnienia związane z makijażem dziennym, wieczorowy jak również nauką makijażu w stylu francuskim (perfekcyjna kreska eyelinerem i czerwone usta) cena: 700 zł
Nie jesteś pewna, która opcja jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia? A może chciałabyś zabrać ze sobą przyjaciółkę i wspólnie podszlifować sztukę pędzla?
Napisz lub zadzwoń. Chętnie pomogę, doradzę a program Twoich warsztatów „uszyję na miarę” by najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.
Do zobaczenia:)